zestawsolar

17 czerwca 2010 r. Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej podpisał z wybranymi bankami umowy, uruchamiające program 45% dopłat do kredytów na kolektory słoneczne dla osób indywidualnych i wspólnot mieszkaniowych. Dzięki temu nowoczesne kolektory słoneczne stają się dostępne dla wielu gospodarstw domowych, zapewniając wysoki komfort użytkowania ciepłej wody i oszczędzając Państwa pieniądze.

Aby skorzystać z pieniędzy NFOŚiGW, trzeba wziąć kredyt. Fundusz bowiem dotacje przekazuje bankom, które z kolei o te pieniądze pomniejszają wartość udzielonego kredytu.
Żeby móc się ubiegać o dofinansowanie do kredytu na kolektory, trzeba spełnić jeszcze dwa dodatkowe warunki. Po pierwsze kredytobiorcą może być osoba, która jest właścicielem domu, na którym ma być umieszczona instalacja, lub wspólnota mieszkaniowa, która chce zainstalować kolektory na własnych budynkach. Drugi warunek wyklucza z kolei z grona beneficjentów osoby, które korzystają z miejskiej sieci cieplnej.
Na przestrzeni dwóch lat istnienia dotacji można powiedzieć ,że cieszą się one bardzo dużym powodzeniem. PHU VERSO pomaga Państwu w uzyskaniu takiej dotacji, jeśli jesteście Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt.
Nasza firma posiada w swojej ofercie kilku producentów kolektorów słonecznych ,na które można otrzymać dotacje. Produktem ,który chcieliśmy szczególnie Państwu polecić są zestawy solarne firmy Ariston, np. zestaw CF PLUS (3 PŁYTY PŁASKIE +ZASOBNIK 300 L+ KOMPLETNY OSPRZĘT) w bardzo atrakcyjnej cenie 8499,00 .Zestaw jest przeznaczony dla 4-osobowej rodziny, która oczekuje wysokiego komfortu cwu. a jednocześnie dużych oszczędności jakie dają wydajne kolektory słoneczne.

poznaj lepiej

STACJE ZMIĘKCZANIA WODY (2)

stacje zmiękczania wody     Woda. Pozornie niewyczerpalna. Coraz ważniejsza.Pijemy ją, myjemy się nią, pierzemy nasze ubrania, nawet ogrzewamy nasze domy, a jednak ...

Czytaj więcej

System Danfoss Link™

Inteligentne ogrzewanie domu i mieszkania Oficjalna strona System Danfoss Link™ Różne pomieszczenia różne temperatury - zarządzanie przez aplikacje w telefonie...

Czytaj więcej

System Hep2O

System wciskowy Hep2O oparty o złączki tworzywowe i elastyczną rurę z polibutylenu (PB) jest idealny także do bezpośredniego łączenia z instalacjami miedzianymi. System ten zapro...

Czytaj więcej

aktualności

W sezonie 2018 wspieraliśmy Kamila Seraf…

W sezonie 2018 ponownie z dumą wspieraliśmy bardzo...

Czytaj więcej

Kamil Serafin Mistrzem Polski 2017.

W sezonie 2017 wspieraliśmy młodego zdolnego zawod...

Czytaj więcej

youtubekanal